Ważne ogłoszenia - zebrania

 


Kochane Dzieci!

Serdecznie zapraszamy na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Poniżej zamieszczono harmonogram uroczystości.


Kochane Dzieci!

Serdecznie zapraszamy na Bal Karnawałowy, który odbędzie się 12.01.2018 r.


Kochane Dzieci!

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie z Mikołajem, które odbędzie się 01.12.2017 r. o godz. 9.00.

 


 

SZANOWNI RODZICE!

DNIA 11.09.2017 R. (PONIEDZIAŁEK) O GODZINIE 16.30 ODBĘDZIE SIĘ ZEBRANIE Z RODZICAMI DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH NA ZAJĘCIA REWALIDACYJNE ORAZ ZAJĘCIA WCZESNEGO WSPOMAGANIA ROZWOJU.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY


SZANOWNI RODZICE!

DNIA 11.09.2017 R. (PONIEDZIAŁEK) O GODZINIE 17.00 ODBĘDZIE SIĘ ZEBRANIE Z RODZICAMI NA TEMAT: "ORGANIZACJA ROKU SZKOLNEGO".

SERDECZNIE ZAPRASZAMY


Drodzy Rodzice!

Zapraszamy do korzystania z nowopowstałej strony internetowej kreatywnydzieciak.pl. Strona zawiera materiały dydaktyczne w postaci kolorowanek edukacyjnych, które można bezpłatnie pobrać i wydrukować. Publikacje promują wśród dzieci takie wartości jak: zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, dbałość o historię i tradycję lokalną. Kolorowanki ze strony kreatywnydzieciak.pl to idealne rozwiązanie dla rodziców dbających o rozwój swoich pociech. Baza dydaktyczna kreatywnego dzieciaka stale się powiększa, aby w przyszłości oferować jeszcze więcej bezpłatnych materiałów do pobrania. Zachęcamy do odwiedzania strony http://kreatywnydzieciak.pl/ i korzystania z materiałów tam zawartych.