Nagroda dla tyskich przedszkoli - 2010 r.

Po raz pierwszy dyrektorzy tyskich przedszkoli otrzymali nagrodę im. Marii Weryho-Radziwiłłowicz. Do grona tegorocznych Laureatów Nagrody im. Marii Weryho-Radziwiłłowicz dołączył "Zespół Organizacyjny Dyrektorów Przedszkoli w Tychach do Spraw Organizacji Przedszkolnych Inscenizacji Bożonarodzeniowych - Jasełka" w składzie:

• Dyrektor Przedszkola nr 5,
  • były Dyrektor Przedszkola nr 6, obecnie Niepubliczne Przedszkole Językowe "Smyki",
  • Dyrektor Przedszkola nr 18,
  • Dyrektor Przedszkola nr 20,
  • Dyrektor Przedszkola nr 29,
  • Dyrektor Przedszkola Niepublicznego im. Kubusia Puchatka,
  • Dyrektor Przedszkola Niepubliczngo Przedszkole Ekologiczno - Artystyczne "Promyk",
  • Dyrektor Przedszkola Niepublicznego "Akademia Przedszkolaka".

Zdjęcie zapożyczone z portalu www.tychy.pl

Laureatki otrzymały nagrodę zespołową za organizację w latach 2004 - 2009 Przedszkolnych Inscenizacji Bożonarodzeniowych "Jasełka" w Teatrze Małym w Tychach. Każdego roku w tym przeglądzie bierze udział ponad 500 przedszkolaków. Nagroda im. Marii Weryho-Radziwiłłowicz jest przyznawana co roku przez miesięcznik "Bliżej Przedszkola".

14 kwietnia 2010 r. w Krakowie odbyło się uroczyste wręczenie nagrody zwycięzcom.