"Krasnale"

Jesteśmy grupą integracyjną. W naszej grupie jest 17 dzieci. W grupie pracują dwie nauczycielki wychowania przedszkolnego (na zmianę), nauczyciel wspomagający oraz pomoc nauczyciela. Co dzień rano się schodzimy i grzecznie się bawimy. Po śniadanku się uczymy, a później znowu się bawimy i na spacerki chodzimy. Jak zjemy obiadek odpoczywamy i bajek słuchamy, tańczymy, śpiewamy i na instrumentach gramy. Rysujemy, malujemy i różne prace wykonujemy. Tak nam mija dzionek cały, szybko i wesoło. A gdy do domu wracamy o tym co działo się w przedszkolu rodzicom opowiadamy.

Założenia programowe:

Praca opiekuńczo - wychowaczo - dydaktyczna w roku szkolnym 2017/2018 prowadzona jest w oparciu o: Program Wychowania Przedszkolnego, Podstawę Programową, Plany Miesięczne.

W bieżącym roku szkolnym planujemy m.in.:

• Festyn: "Święto ognistego ziemniaka",
  • "Spotkanie z Górnikiem",
  • "Spotkanie z Mikołajem",
  • "Spotkanie przy choince",
  • "Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka",
  •  "Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty",
  •  "Festyn z okazji Dnia Dziecka".

"KRASNALE"

OŚRODKI TEMATYCZNE REALIZOWANE W GRUPIE "KRASNALE" W ROKU SZKOLNYM 2017/2018